Kullanım Şartları

Bakrac.Com sitesi Bakraç Sanat Galerisi’ne ait olup YİMYUM TEK HİZ TİC LTD ŞTİ tarafından işletilmektedir. Ziyaretçilerin bu dokümanda yer alan kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş oldukları varsayılır.

Ziyaretçiler bu sitede yer alan hiçbir görsel ve yazılı malzemeyi Bakraç Sanat Galerisi’nin yazılı izni olmadan kopyalayamaz, basılı ve/veya elektronik ortamda yayınlayamaz, dağıtamaz.

Sitenin alt bölümleri ile ilgili kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir :

Online Sergiler

Online Sergi Salonu ve Sanat Galerileri bölümlerinde kapsamında yer alan hertürlü bilgi ve görsel malzeme ile ilgili hukuki sorumluluk, sergiyi düzenleyen sanatçıya  aittir. bakrac.com sadece sergiyi düzenleyen galerinin verdiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü işletir. Sergiyi düzenleyen sanatçı  ve iletişim bilgileri Online Sergi Salonu’nun her sayfasında belirtilmiştir. bakrac.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve bilgilerde olabilecek hatalardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Sanatçı Katalogları (Online Sanat Galerisi kapsamında)

Sanatçı Katalogları bölümü kapsamında yer alan hertürlü bilgi ve görsel malzeme ile ilgili hukuki sorumluluk, katalog sahibi sanatçıya aittir. bakrac.com sadece sanatçının verdiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü işletir. Katalog sahibi sanatçının adı ve iltişim bilgileri sanatçı sayfalarında belirtilmiştir. bakrac.com bu bölümde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve bilgilerde olabilecek hatalardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Ücretler:

Standart: 300 TL/ ay  250 eser
Profesyonel: 600 TL/ay 500 eser

Özellikler:

  • Eserlerinizin yönetimini yapabilirsiniz,
  • Eerlerinizi sergilemek ve pazarlamanız için işlevsel bir platform,
  • Online olarak eserlerinizi satışa açabilirsiniz,
  • Satışlarınız sizinle alıcılarınız arasındadır, Bakraç Sanat Galerisi sergileme ve satış imkanı sağlayan platformu sağlamaktadır,
  • Online Galeri üzerinden hızlı erişim.